Dokumenty aplikacyjne składać można osobiście lub poprzez adres mailowy – rekrutacja@luxdoor.eu

Proszę pamiętać o załączeniu klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )”

Obecnie poszukujemy:

MONTAŻYSTA DRZWI I KONSTRUKCJI

Opis stanowiska:

  • Montaż wewnętrznej i zewnętrznej stolarki budowlanej
  • Transport stolarki budowlanej na miejsce montażu.
  • Montaż okien oraz drzwi wykonanych z PCV i aluminium.
  • Wykonanie niezbędnych poprawek, regulacji stolarskich w czasie montażu.
  • Praca na terenie województwa, z możliwość sporadycznych prac na wyjeździe ( z zakwaterowaniem)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako monter stolarki budowlanej.
  • Osoba samodzielna, nie wymagająca stałego nadzoru
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnie + część prowizyjna,
  • samodzielność i zaufanie w działaniu,